Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.

19.10. JOLANTA UBIK - MALARSTWO

Jolanta Ubik
Malarka i fotografka. Od 15 lat związana z pracownią Dużego Studia Plastycznego Kłodzkiego Ośrodka Kultury, a od 2015 z Kłodzkim Klubem Fotograficznym. Liczne wystawy zbiorowe: Kłodzko, Lądek Zdrój, Otmuchów, Szczytna, Dzierżoniów, Wrocław, Nove Mesto nad Metują, Hradec Kralove (Czechy), Trebur (Niemcy) i indywidualne (Kłodzko, Nowa Ruda). Wielokrotnie nagradzana w konkursie na kompozycję kwiatową - "Kwiaty Lata". Jest laureatką IV Dolnośląskiego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej „Walor" 2006 w Dzierżoniowie - wyróżnienie w kategorii malarstwo. Inspiracją dla jej drogi twórczej jest turystyka górska i spacery. W czasie górskich wędrówek zapisuje w pamięci obrazy, które potem utrwala na papierze lub płótnie. Podobnie jest z fotografią. Podglądając w kadrze aparatu cyfrowego przyrodę zapisuje momenty, których za chwilę nie będzie, znikną w naturalny sposób. „Moja romantyczna dusza szuka wokół siebie piękna, Wszystko co mnie otacza widzę i interpretuję na swój wizjonerski sposób".

Kup bilet online

 

Informator Kulturalny

Zobacz więcej

Najbliższe wydarzenia

18 PAŹ

Pustka. Pustynia. Nic.

 
19 PAŹ

Neo-Nówka "Kazik sam w domu"

 
26PAŻ

Tobie, Ojczyzno

Kalendarz imprez

Otwórz Kalendarz imprez - kliknij tutaj

Godziny otwarcia

Kasa biletowa w Galerii pARTer

15 - 17 października: 8.30 - 15.30
18 października: 11.30 - 18.30
19 października: 13.30 - 17.30
20 - 22 października: nieczynne

Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Poniedziałek - Piątek: godz. 7.30 - 15.30

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Newsletter - zapisz się

Subscribe Here
Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać najświeższe informacje o zbliżających się wydarzeniach.Biuletyn Informacji Publicznej

Nasi partnerzy