Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.

16.03. XVIII DZIEŃ AKORDEONU

Dzień Akordeonu, jakoimpreza coroczna, jest finałem idei propagowania muzyki akordeonowej w społeczności naszego miasta i okolicy, promocji uzdolnionych uczniów klasy akordeonu oraz idei zapoznania słuchaczy z brzmieniem i możliwościami instrumentu koncertowego.

W ubiegłym roku oprócz akordeonu, słuchacze mieli okazję zapoznać się z podobnym instrumentem, ale o innej technice gry - Bandoneonem. Tradycyjnie w finałowej części koncertu występują znani artyści – wirtuozi, jak np.: Marcin Wyrostek, Wiesław Prządka, Klaudiusz Baran. W tym roku na scenie sali widowiskowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury wystąpi duet Art-Acc Duo w składzie: Łukasz Cholka i Wiesław Nowakowski. Usłyszymy nową jakość w muzyce akordeonowej dzięki połączeniu akordeonu akustycznego z najnowszym modelem instrumentu cyfrowego.
     Dzień Akordeonu cieszy się dużym zainteresowaniem i rokrocznie sala widowiskowa Kłodzkiego Ośrodka Kultury jest wypełniona po brzegi. Pomysłodawcą imprezy i prowadzącą te koncerty już od 18 lat jest Liliana Stopka.

Kup bilet online

 

Informator Kulturalny

Zobacz więcej

Najbliższe wydarzenia

09 MAR

Dziwna Para

 
16 MAR

XVIII Dzień Akordeonu 

 
22MAR

Damski Biznes

Kalendarz imprez

Otwórz Kalendarz imprez - kliknij tutaj

Godziny otwarcia

Kasa biletowa w Galerii pARTer

18 - 20 lutego: 8.30 - 15.30
21 - 22 lutego: 10.30 - 17.30
23 - 24 lutego: nieczynne
25 lutego: 8.30 - 15.30Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Poniedziałek - Piątek: godz. 7.30 - 15.30

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Newsletter - zapisz się

Subscribe Here
Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać najświeższe informacje o zbliżających się wydarzeniach.Biuletyn Informacji Publicznej

Nasi partnerzy