Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.

20.03. XIX DZIEŃ AKORDEONU

XIX DZIEŃ AKORDEONU to impreza z tradycją wieloletnią. Pomysłodawcą i organizatorem jest nauczyciel dyplomowany prowadzący klasę akordeonu w PSM w Kłodzku – Liliana Stopka.
Ideą przewodnią jest prezentowanie słuchaczom możliwości brzmieniowych instrumentu koncertowego, oraz możliwości wykonawczych muzyki tworzonej od epoki Baroku po Współczesność.
Repertuar obejmuje szlagiery muzyki klasycznej pisanej na inne instrumenty, a transkrybowanej na akordeon, oraz utwory z literatury oryginalnej . Tak będzie również w tym roku. Usłyszymy m.in. „Arię” J.S. Bacha, „Taniec z szablami” A. Chaczaturiana, „Wiosnę” z „Czterech pór roku” A. Vivaldiego i oczywiście  utwory Piazzoli i Galiano.
W związku z pojawieniem się na rynku - obok akordeonu koncertowego - akordeonu cyfrowego, słuchacze mają okazję zapoznać się z nowymi możliwościami tego instrumentu, co doskonale prezentuje Art Acc Duo.
Nową propozycją programową, po raz pierwszy prezentowaną podczas Dnia Akordeonu, jest występ Amalgalis Duo, którego muzycy są laureatami wielu międzynarodowych i krajowych konkursów muzycznych. W programie koncertu znajdą się też niespodzianki muzyczne, ale zdradzać ich przed koncertem nie będziemy...

Oświadczenie do pobrania

Kup bilet online

 

Godziny otwarcia

Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 15.00

Kasa biletowa w Galerii pARTer

W związku z odwołaniem wszystkich wydarzeń artystycznych oraz utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym kasa biletowa Kłodzkiego Ośrodka Kultury do dnia 31 stycznia 2021 r. będzie pracować w trybie zdalnym (brak stałej stacjonarnej obsługi klientów). 

Zwroty biletów
W sprawie zwrotu biletów lub dokonania ich rezerwacji lub zakupu prosimy o kontakt z pracownikiem kasy pod nr tel. 605 903 124 w dni robocze od godz. 9.00 do 15.00.
Stacjonarna obsługa klientów w kasie biletowej Kłodzkiego Ośrodka Kultury odbywać się będzie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się na konkretny dzień i godzinę.

Osoby zainteresowane zwiedzaniem wystawy poza godzinami pracy Galerii Sztuki pARTer /kasy biletowej KOK/ prosimy
o kontakt z dyżurnym pracownikiem wydziału administracji 

Informacja o zmianach terminów zaplanowanych
wydarzeń artystycznych:

tel.: 605-903-124 w dni robocze w godz. 9.00 – 15.00.

 

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Informator Kulturalny

Biuletyn Informacji Publicznej

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności - pobierz tutaj PDF

Nasi partnerzy