Strona internetowa KCKSiR wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego funkcjonowania oraz m.in. do celów statystycznych. Wykorzystywanie cookies możesz wyłączyć w dowolnym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w dziale pomocy w przeglądarce.
Sekcja tenisa stołowego

MKS „Nysa” Kłodzko - sekcja tenisa stołowego

Miejski Klub Sportowy Nysa Kłodzko to także prężnie rozwijająca się sekcja tenisa stołowego. W kłodzkim klubie początki tenisa stołowego sięgają 1947 roku. W dalszych latach sekcja w różnych okresach był zawieszana. Nastąpiło to w latach 1951-54, a później w 1959 roku. Na dobre sekcja tenisa stołowego swoją działalność wznowiła we wrześniu 1994 roku, a zespół został wtedy zgłoszony do ligi okręgowej.
Jesienią 1995 roku, na mocy podpisanego porozumienia, kłodzki klub przejął występującą w II lidze męskiej, drużynę tenisa stołowego Śnieżnik Stronie Śląskie. Zgodnie z wymogami regulaminowymi przez jeden sezon nowy klub nosił nazwę Nysa-Śnieżnik. Drużyna była bliska awansu do I ligi, ale ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu (awans uzyskały dwie drużyny). W 2008 roku, z powodów finansowych, występująca przez 12 sezonów w II lidze, seniorska drużyna tenisa stołowego została wycofana z rozgrywek.
Obecnie szkolenie, pod okiem instruktora Mirosława Błesznowskiego, prowadzone jest tylko w grupach młodzieżowych. Zajęcia tenisa stołowego odbywają się cztery razy w tygodniu od godz. 16:00 do 18:00 w sali treningowej KCKSiR. Klub zaprasza wszystkie chętne osoby do uprawianie tenisa stołowego. Więcej informacji można uzyskać u szkoleniowca pod numerem telefonu 664 973 986

Kup bilet online

 

Informator Kulturalny

Zobacz więcej

Najbliższe wydarzenia

21 WRZ

Wernisaż wystawy Małego Studia Plastycznego

 
23 WRZ

Opowieści z Niepamięci

 
29WRZ

Silesian Jazz Orchestra

Kalendarz imprez

Otwórz Kalendarz imprez - kliknij tutaj

Godziny otwarcia

Kasa biletowa w Galerii pARTer

17 - 19 września: 8.30 - 15.30
20 - 21 września: 11.30 - 18.30
22 września: nieczynne
23 września: 12.30 - 16.30

Sekretariat KOK pl. Jagiełły 1
Poniedziałek - Piątek: godz. 7.30 - 15.30

Polub nas na Facebooku

Wybierz wersję językową

Polish Croatian Czech English French German Hungarian Italian Latvian Slovak Slovenian Spanish Ukrainian

Newsletter - zapisz się

Subscribe Here
Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać najświeższe informacje o zbliżających się wydarzeniach.Biuletyn Informacji Publicznej

Nasi partnerzy